Arhivi Kategorije: Ljubljana

Predsedstvo SDP

PREDSEDSTVO SDP:

Predsednik SDP: Tomaž Virnik

Podpredsednik SDP: Boban Stegić, Anja Gulje

Sekretarka SDP: Karmen Jeraj

 Silva Kic – UIKS

Člani predsedstva SDP:

– Miha Zorec – Okrajno sodišče v Mariboru

– Metka Babič – Okrajno sodišče v Murski soboti

– Božica Micić – Okrožno sodišče v Kranju

– Vesna Kristan – Okrožno sodišče v Kopru

– Matej Skerlovnik – Okrožno sodišče v Slovenj Gradec

– Karmen Vran – Okrožno sodišče v Celju

– Andrej Slihthuber- Okrožno državno tožilstvo Murska Sobota

– Branko Gverič – ZPKZ Koper

Člani komisij

Člani komisij:

Nadzorni odbor SDP:

  • Matjaž Rahne – predsednik
  • Suzana Tršek
  • Jelka Todić

Komisija za upravno pravne zadeve SDP:

  • Borut Rupnik
  • Nataša Urbanc
  • Boban Steglić
  • Maša Sbrizaj

 

Komisija za šport SDP:

  • Aleš Čuk
  • Petra Pugelj
  • Andrej Vrečar
  • Helena Gasser
  • Teja Janeš
  • Katja Steiner
  • Branko Gverič

 

Komisija za finančno računovodske zadeve SDP:

  • Mojca Nartnik
  • Irena Špernjak
  • Natalija Žibert
  • Katja Krže
  • Katarina Novak

 

Komisija za Kranjsko goro SDP:

  • Tanja Drolc – predsednica
  • Boban Stegnić – upravnik
  • Miša Bevk – predaja ključev

Člani Komisije UIKS:

  • Silva Kic – GU
  • Branko Gverić – ZPKZ Koper
  • Robert Jovan – ZPKZ Celje

 

Člani komisije za Dedka Mraza SDP:

  • Katarina Novak
  • Tanja Drolc

Člani komisije za strokovne sodelavce:

  • Anja Gulje
  • Matej Skerlovnik
  • Maša Sbrizaj
  • Brigita Lenarčič

 

Člani IO-ja:

Okrožno sodišče v Ljubljani: Irena Špernjak – gospodarsko pravdni oddelek, Andrej Vrečar – delavnice, Miša Bevk – telefonistke, Tanja Drolc – pravdni oddelek, Helena Gasser – sodni register, Mojca Nartnik – mladinsko kazenski oddelek, Marjana Črnič – sodelavka za sodno upravo, Brigita Cankar – snažilke, Mojca Pavačič – stečajna pisarna, Ema Prosenc in Petra Pugelj – kazenski oddelek

Okrajno sodišče v Ljubljani: Karmen Jeraj – izvršilni oddelek, Božana Vidovič – izvršilni oddelek in nepravda, Natalija Žibert – prekrški, Boban Stegić, Katja Steiner, Teja Janeš – izvršilni oddelek COVL, Maša Sbrizaj – pravdni oddelek, Aleksander Mirt – kazenski oddelek

UIKS – Borut Vidmar

Delovno in socialno sodišče: Maja Pirnat

Višje sodišče v Ljubljani: Aleš Čuk

Vrhovno sodišče RS – Mateja Hribar

Upravno sodišče: Nataša Urbanc, namestnica Milena Šegan

Okrožno sodišče v Kranju: Božica Micić

Okrožno sodišče v Kopru: Vesna Kristan

Okrožno državno tožilstvo Murska Sobota: Andrej Slihthuber

Okrajno sodišče v Brežicah: Monika Ferenčak

Okrajno sodišče v Novi Gorici: Anica Rogelja