Arhivi Kategorije: Kdo smo

Predsedstvo SDP

PREDSEDSTVO SDP:

Predsednik SDP: Tomaž Virnik

Podpredsednik SDP: Boban Stegić, Anja Gulje

Sekretarka SDP: Karmen Jeraj

 Silva Kic – UIKS

Člani predsedstva SDP:

– Miha Zorec – Okrajno sodišče v Mariboru

– Metka Babič – Okrajno sodišče v Murski soboti

– Božica Micić – Okrožno sodišče v Kranju

– Vesna Kristan – Okrožno sodišče v Kopru

– Matej Skerlovnik – Okrožno sodišče v Slovenj Gradec

– Karmen Vran – Okrožno sodišče v Celju

– Andrej Slihthuber- Okrožno državno tožilstvo Murska Sobota

– Branko Gverič – ZPKZ Koper

Člani komisij

Člani komisij:

Nadzorni odbor SDP:

  • Matjaž Rahne – predsednik
  • Suzana Tršek
  • Jelka Todić

Komisija za upravno pravne zadeve SDP:

  • Borut Rupnik
  • Nataša Urbanc
  • Boban Steglić
  • Maša Sbrizaj

 

Komisija za šport SDP:

  • Aleš Čuk
  • Petra Pugelj
  • Andrej Vrečar
  • Helena Gasser
  • Teja Janeš
  • Katja Steiner
  • Branko Gverič

 

Komisija za finančno računovodske zadeve SDP:

  • Mojca Nartnik
  • Irena Špernjak
  • Natalija Žibert
  • Katja Krže
  • Katarina Novak

 

Komisija za Kranjsko goro SDP:

  • Tanja Drolc – predsednica
  • Boban Stegnić – upravnik
  • Miša Bevk – predaja ključev

Člani Komisije UIKS:

  • Silva Kic – GU
  • Branko Gverić – ZPKZ Koper
  • Robert Jovan – ZPKZ Celje

 

Člani komisije za Dedka Mraza SDP:

  • Katarina Novak
  • Tanja Drolc

Člani komisije za strokovne sodelavce:

  • Anja Gulje
  • Matej Skerlovnik
  • Maša Sbrizaj
  • Brigita Lenarčič

 

Člani IO-ja:

Okrožno sodišče v Ljubljani: Irena Špernjak – gospodarsko pravdni oddelek, Andrej Vrečar – delavnice, Miša Bevk – telefonistke, Tanja Drolc – pravdni oddelek, Helena Gasser – sodni register, Mojca Nartnik – mladinsko kazenski oddelek, Marjana Črnič – sodelavka za sodno upravo, Brigita Cankar – snažilke, Mojca Pavačič – stečajna pisarna, Ema Prosenc in Petra Pugelj – kazenski oddelek

Okrajno sodišče v Ljubljani: Karmen Jeraj – izvršilni oddelek, Božana Vidovič – izvršilni oddelek in nepravda, Natalija Žibert – prekrški, Boban Stegić, Katja Steiner, Teja Janeš – izvršilni oddelek COVL, Maša Sbrizaj – pravdni oddelek, Aleksander Mirt – kazenski oddelek

UIKS – Borut Vidmar

Delovno in socialno sodišče: Maja Pirnat

Višje sodišče v Ljubljani: Aleš Čuk

Vrhovno sodišče RS – Mateja Hribar

Upravno sodišče: Nataša Urbanc, namestnica Milena Šegan

Okrožno sodišče v Kranju: Božica Micić

Okrožno sodišče v Kopru: Vesna Kristan

Okrožno državno tožilstvo Murska Sobota: Andrej Slihthuber

Okrajno sodišče v Brežicah: Monika Ferenčak

Okrajno sodišče v Novi Gorici: Anica Rogelja

Člani IO Okrožnega sodišča v Slovenj Gradecu

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

Predsednik

Darko Zavrl
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
darko.zavrl@sodisce.si

 

Podpredsednica

Marjetica Javornik
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
marjetica.javornik@sodisce.si

 

Tajnica

Viktorija Breznik
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
viktorija.breznik@sodisce.si

 

Blagajničarka

Nataša Jamnik
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
natasa.jamnik@sodisce.si

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Člani Izvršilnega odbora Celje

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

PREDSEDNICA SINDIKATA; 

Karmen Vran
(Okrožno sodišče v Celju)
karmen.vran@sodisce.si

 

PODPREDSEDNIK SINDIKATA; 

Damijan Grobelnik
(Okrožno sodišče v Celju)
damijan.grobelnik@sodisce.si

ČLANI; 

Vesna Podbevšek
(
Okrajno sodišče v Celju)
vesna.podbevsek@sodisce.si

 

Vladka Ajlec Grobelnik
(
Okrajno sodišče v Celju)
vladka.ajlec-grobelnik@sodisce.si

 

Branko Lovrek
(
Okrajno sodišče v Celju)
branko.lovrek@sodisce.si

 

Zdenka Rep
(Okrajno sodišče v Žalcu)
zdenka.rep@sodisce.si

 

Branka Krajnc
(Okrajno sodišče v Velenju)
branka.krajnc@sodisce.si

 

Sonja Juvan
(
Okrajno sodišče v Velenju)
sonja.juvan@sodisce.si

 

Darja Cmok
(
Okrajno sodišče v Šentjurju)
darja.cmok@sodisce.si

 

Maja Popovič
(
Okrajno sodišče v Šentjurju)
maja.popovic@sodisce.si

 

Andrejka Jug
(
Okrajno sodišče v Slovenskih Konjicah)
andrejka.jug@sodisce.si

 

Romana Sajovic
(
Okrajno sodišče v Šmarju pri Jelšah)
romana.sajovic@sodisce.si

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Člani IO Okrožnega sodišča Murska Sobota

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

Metka Babič – metka.babic@sodisce.si

(Predstavnica Okrožnega sodišča v Murski Soboti)

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Murski Soboti)

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Lendavi)

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Ljutomeru)

 

Andreja Somer – andreja.somer@sodisce.si

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Gornja Radgona)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]