Arhivi Kategorije: Kdo smo

Člani komisij

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Člani komisij:

Komisija za upravno pravne zadeve: Rupnik, Bak, Perme, Stegić, Virnik

Komisija za šport: Čuk, Pugelj, Pišek, Vrečar, Gasser, Janeš, Steiner, Gverič

Komisija za finančno računovodske zadeve: Nartnik, Špernjak, Žibert, Jager, Novak

Komisija za Kranjsko goro: Šantej, Stegić, Bevk, Drolc ­

Komisija za delovno pravne zadeve za področje UIKS-a: Bojan Krajnc, Djurdjica Bogdanov, Rok Lešek, Silva Kic, Zoran Remic, Jernej Padežnik

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Predsedstvo SDP

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

PREDSEDSTVO SDP:

Predsednik SDP: Tomaž Virnik – Okrožno sodišče v Ljubljani

Podpredsednik SDP: Boban Stegić – Okrajno sodišče v Ljubljani-COVL

Sekretarka SDP: Karmen Jeraj – Okrajno sodišče v Ljubljani

Blagajnik SDP: Silva Kic – UIKS

Člani predsedstva SDP:

– Miha Zorec – Okrajno sodišče v Mariboru

– Metka Babič – Okrajno sodišče v Murski soboti

– Sabina Kern – Okrožno sodišče v Kranju

– Vesna Bak – Okrožno sodišče v Kopru

– Darko Zavrl – Okrožno sodišče v Slovenj Gradec

– Karmen Vran – Okrožno sodišče v Celju

– Andrej Slihthuber- Okrožno državno tožilstvo Murska Sobota

– Dragan Zarić – Zavod za prestajanji kazni, Povšetova 5

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Člani IO Okrožnega sodišča v Slovenj Gradecu

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

Predsednik

Darko Zavrl
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
darko.zavrl@sodisce.si

 

Podpredsednica

Marjetica Javornik
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
marjetica.javornik@sodisce.si

 

Tajnica

Viktorija Breznik
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
viktorija.breznik@sodisce.si

 

Blagajničarka

Nataša Jamnik
(Okrožno sodišče v Slovenj gradcu)
natasa.jamnik@sodisce.si

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Člani Izvršilnega odbora Celje

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

PREDSEDNICA SINDIKATA; 

Karmen Vran
(Okrožno sodišče v Celju)
karmen.vran@sodisce.si

 

PODPREDSEDNIK SINDIKATA; 

Damijan Grobelnik
(Okrožno sodišče v Celju)
damijan.grobelnik@sodisce.si

ČLANI; 

Vesna Podbevšek
(
Okrajno sodišče v Celju)
vesna.podbevsek@sodisce.si

 

Vladka Ajlec Grobelnik
(
Okrajno sodišče v Celju)
vladka.ajlec-grobelnik@sodisce.si

 

Branko Lovrek
(
Okrajno sodišče v Celju)
branko.lovrek@sodisce.si

 

Zdenka Rep
(Okrajno sodišče v Žalcu)
zdenka.rep@sodisce.si

 

Branka Krajnc
(Okrajno sodišče v Velenju)
branka.krajnc@sodisce.si

 

Sonja Juvan
(
Okrajno sodišče v Velenju)
sonja.juvan@sodisce.si

 

Darja Cmok
(
Okrajno sodišče v Šentjurju)
darja.cmok@sodisce.si

 

Maja Popovič
(
Okrajno sodišče v Šentjurju)
maja.popovic@sodisce.si

 

Andrejka Jug
(
Okrajno sodišče v Slovenskih Konjicah)
andrejka.jug@sodisce.si

 

Romana Sajovic
(
Okrajno sodišče v Šmarju pri Jelšah)
romana.sajovic@sodisce.si

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Člani IO Okrožnega sodišča Murska Sobota

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

Metka Babič – metka.babic@sodisce.si

(Predstavnica Okrožnega sodišča v Murski Soboti)

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Murski Soboti)

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Lendavi)

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Ljutomeru)

 

Andreja Somer – andreja.somer@sodisce.si

(Predstavnica Okrajnega sodišča v Gornja Radgona)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]