BIOTERME Mala Nedelja

BIOTERME Mala Nedelja
MORAVCI V SLOVENSKIH GORICAH 34 B
9243 MALA NEDELJA

nudi članom SDP popuste za koriščenje njihovih storitev.

Popuste lahko koristite vsi člani sindikata SDP, pri čemer morate predložiti člansko izkaznico in se izkazati z osebnim dokumentom.

Člani sindikata lahko koristite naslednje ugodnosti:

** za kopališki del – lokacija TERMALNI PARK BIOTERME MALA NEDELJA – članom sindikata, ki bodo koristili kopališke storitve v termalnem
      parku BIOTERME Mala Nedelja, izvajalec na redni cenik kopaliških storitev priznava 20 % popusta na naslednje storitve:

Maksimalna višina vseh popustov v termalnem parku Bioterme Mala Nedelja znaša 20 %. Ugodnosti za člane sindikata ne veljajo v času praznikov
in počitnic ter na akcijske cene. Popust velja izključno samo za člane sindikata (ne velja za družinske člane, izven zakonske partnerje ipd.).

** za wellness – 10 % popust na vse masaže v wellnessu BIOTERME ob predložitvi članske izkaznice ter osebnega dokumenta.

** za namestitveni del (hotel Bioterme **** in glamping Sončna dolina Bioterme) – 15 % popust na vse lastne ponudbe (redni cenik in posebne
     ponudbe so objavljene na spletni strani www.bioterme.si). Popust za namestitev velja za člana sindikata in 1 spremljevalno osebo.

Člani sindikata so do popustov upravičeni le ob predložitvi veljavne članske izkaznice ter osebnega dokumenta.

Ugodnosti začnejo veljati z dnem 01.01.2019 in veljajo vključno do 31.12.2019.