DOLINA REKE SOČE – BOVEC

Datum izleta: 13.09.2019

Bovška kotlina je oaza sredi neokrnjene narave, ki lahko vsakemu obiskovalcu ponudi nekaj pravljičnega. Osrednje mesto kotline je Bovec. Kotlino obdajajo visoke gore, Triglavski narodni park in reka Soča.

Soča sodi med najlepše reke v Evropi. Zaradi izjemne modrozelene barve ji pravijo tudi smaragdna reka. Soča je raj za ljubitelje vodnih športov, zato bo za adrenalinske navdušence organiziran tudi rafting.

Dolina Soče pa poleg neštetih naravnih lepot ohranja tudi dediščino prve svetovne vojne, saj je bilo to območje del Soške fronte.

Program izleta: Program izleta Bovec

Predviden odhod iz Ljubljane je ob 7.30 uri, predviden odhod iz Bovca nazaj proti Ljubljani pa ob 21.30 uri.

Rok za prijave je do 23.08.2019, prijave zbira Aleš Čuk (031/488-462), na mail ales.cuk@sodisce.si

Prijava je možna samo skupaj s predložitvijo potrdila o plačilu na TRR 61000-3080104397 Sindikata delavcev v pravosodju. Če se potrdilo o plačilu nanaša na več oseb, obvezno zraven napišite, na koga se nanaša.

Cena izleta za člane SDP je 35,00 EUR (prispevek sindikata je 30,00 EUR), cena za nečlane je 65,00 EUR.

Ker je rafting adrenalinska preizkušnja, ob prijavi tudi napišite, ali se ga boste udeležili. Ob tem velja opozorilo, da alkoholiziranim osebam agencija raftinga ne bo dovolila. Obvezna oprema: kopalke in brisača, za ostalo opremo poskrbi agencija.

Vračilo vplačanega prispevka ni, zamenjavo si najdete sami.